A A A

KLUB MAŁE KROKI

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych KUŹNIA oraz Klub Zabaw dla dzieci FIKU MIKU (http://www.fiku-miku.dladzieci.net/ ) serdecznie zapraszają do udziału w Klubie MAŁE KROKI.
Klub jest to przestrzeń wymiany doświadczeń i kreatywnej zabawy, zdobywania wiedzy na tematy związane z wychowaniem i rozwojem dzieci i zwykłych pogaduszek "przy kawie". Klub MAŁE KROKI to miejsce otwarte dla mam, tatusiów, a także dla babć i dziadków chcących ciekawie spędzić czas.

Jest to miejsce, w którym można rozwinąć swoją wiedzę na temat wychowania dzieci w wieku 0 - 6 lat, a także stworzyć ciekawą ofertę twórczej zabawy dla naszych najmłodszych pociech.


Zatem jeśli:
- lubisz zdobywać nowe informacje i twórczo spędzać czas
- chcesz spotkać innych rodziców i poszerzyć grono znajomych
- szukasz ciekawych zajęć dla swoich pociech,
to Klub Małe Kroki jest miejscem dla Ciebie!

Obecnie w ramach Klubu zapraszamy na comiesięczne spotkania pod hasłem „Relacje-inspiracje”, podczas których razem będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu rozwoju i edukacji naszych dzieci.

Pierwsze takie spotkanie odbędzie się 25 listopada o godz. 17.30 w sali zabaw Fiku Miku. Tematem będzie literatura dla dzieci w wieku 0-4 lata. Z zasobów domowych biblioteczek wybieramy więc te najwartościowsze (waszym zdaniem!) pod względem tekstu, ilustracji, estetyki wydania oraz zainteresowania Waszych pociech, i zabieramy na spotkanie, gdzie będzie można więcej o nich opowiedzieć.

To będą naprawdę inspirujące rozmowy przed gwiazdkowymi i mikołajkowymi sprawunkami!
Wstęp wolny dla rodziców, a dla dzieci – opłata za salę zabaw wg cennika Fiku Miku.
Zapraszamy!!